Şimdi yükleniyor
×

Kısaca Garip1Blog

Yazmayı ve okumayı seven herkesin yazılarını paylaşabileceği amatör bir platformdur.

Garip1Blog, 2018 ilkbaharında, sevgili eşimle beraber, yazılarımızı paylaşabileceğimiz, hobi olarak hayata geçirdiğimiz, ticari kaygı gütmeyen, bünyesinde can sıkıcı reklam akışları bulundurmayan, kişisel çabalarımızla yayın hayatını bu güne kadar sürdürmüş bir mikro blog sitesidir.

Zaman içerisinde bizimle birlikte yazılarını paylaşmak isteyen dostlarımız aramıza katılmış ve Garip1Blog’a içerik zenginliği katmış ve katmaya da devam etmektedirler.

Bizimle birlikte bu sitede yazılarını paylaşan dostlarımız tamamen gönüllülük esasına dayalı, maddi bir beklentileri olmadan Garip1Blog’a yazıları ile destek vermektedirler.

Günümüz internet dünyasında, ülkemizin önde gelen basılı ve görsel medyasının bile, kendilerine ait web sitelerinde reklamsız içerik okunabilmesi veya izlenebilmesi için Paralı Abonelik Sistemine başvurduğu, ücret karşılığında, üye olmayan okuyucularına bol bol reklam gösterdikleri, yazıyı okurken sayfanın ortasında beliren reklamı bile kapatabilmek için belli bir süre beklemeleri gereken dijital dünyada Garip1Blog reklamlardan arındırılmış, temiz, sade ve huzurlu bir okuma ortamı sunuyor.

Her ne kadar ticari bir yayın kurumu olmasak da, bizim de taviz vermeyeceğimiz ilkelerimiz var.

  1. Temiz Türkçe kullanımı
  2. İmla kurallarına bağlılık
  3. Kişisel hak ve özgürlüklere saygı
  4. Toplumsal değerlere saygı
  5. Telif hakkına maksimum önem. (Yazılarımızda her hangi bir kaynaktan faydalanılmışsa mutlaka kaynağın ne olduğu ve bağlantısına yazıların altında yer verilmektedir. Eğer kaynak olarak kitap, dergi, ansiklopedi vb basılı bir organ kullanılmışsa, açık ve net bir şekilde yazarın adı soyadı, Kitabın Adı, kulanılan bilginin sayfa numarası açık bir şekilde belirtilmektedir.)
  6. Garip1Blog’da yer alan yazılara yorum yapılabilmesi için sitemize kayıt olunması gerekmektedir. Yorumlar yöneticiler tarafından kontrol edilmeden yayınlanmamaktadır. Suç teşkil edebilecek her türlü paylaşım gerekli görülmesi halinde, konu Cumhuriyet Savcılıkları ile paylaşılacaktır. Detaylı bilgi için Kullanım ŞartlarıGizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı okumanızı tavsiye ederiz.
G1B-1 Kısaca Garip1Blog

Konuyla alakalı olarak aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
İletişime Geçmek istediğiniz konuyu seçmeniz gerekiyor.